Novinky

Další produkty a výrobky získaly certifikaci Regionální značka Vltavotýnsko

23. 7. 2015 MAS Vltava opět hodnotila přihlášené výrobky, produkty a služby

Již od roku 2011 uděluje Místní akční skupina Vltava (MAS Vltava) Regionální značku Vltavotýnsko produktům, výrobkům a službám z Vltavotýnska, které splní podmínky certifikace.
V odpoledních hodinách, ve čtvrtek 23. července, se tak po roce opět sešla certifikační komise u kulatého stolu. Členové komise se detailně seznámili s přihlášenými výrobky a produkty, s jejich procesem výroby, původem surovin, místem a tradicí výroby jednotlivých produktů, před samotným hodnocením ochutnali každý produkt, vyzkoušeli výrobek. Certifikačními kritérii nakonec prošly dva výrobky: Přírodní přikrývka MERINO a Přírodní mýdlo levandulové z Domova sv. Anežky (Týn nad Vltavou), a dva produkty: Bio jablečný mošt a Bio křížaly ze Dvora Čihovice (Týn nad Vltavou).
Dalším úkolem certifikační komise byla recertifikace výrobků a služeb z let minulých. Konkrétně se jednalo o Kamennou bižuterii Vladimíra Hrušky (Týn nad Vltavou), Dřevěné sochy a objekty Barbory Šímové (Týn nad Vltavou) a restaurační a ubytovací služby Penzionu u Pštrosa Jana Černého (Všeteč). Všichni uchazeči o recertifikaci Regionální značku Vltavotýnsko úspěšně obhájili.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme úspěšný prodej!!

MAS Vltava pro Vás připravuje nový Katalog výrobků, produktů a služeb certifikovaných regionální značkou. Na podzim bude k dispozici v Regionálním projektovém centru, v Informačním centru v Týně nad Vltavou, na obecních úřadech mikroregionu Vltavotýnsko, v Jihočeském zemědělském muzeu, u jednotlivých výrobců a prodejců nebo ke stažení v sekci KATALOG.

 

Další produkty a výrobky získaly certifikaci Regionální značka VltavotýnskoDalší produkty a výrobky získaly certifikaci Regionální značka VltavotýnskoDalší produkty a výrobky získaly certifikaci Regionální značka Vltavotýnsko